Yalova'da Bocce Antrenörlük Kursu Yapıldı

Yalova'da Bocce Antrenörlük Kursu Yapıldı

28 Nisan - 4 Mayıs 2008 tarihleri arasında Yalova'da 25 kursiyerin katılımıyla 1. Kademe Bocce Antrenör Yetiştirme Kursu yapıldı. Kursta Raffa-Petank-Volo'nun yanı sıra zihinsel engellilerde Bocce ile ilgili de eğitim verildi.

28 Nisan - 4 Mayıs 2008 tarihleri arasında Yalova'da 25 kursiyerin katılımıyla 1. Kademe Bocce Antrenör Yetiştirme Kursu yapıldı. Kursta Raffa-Petank-Volo'nun yanı sıra zihinsel engellilerde Bocce ile de ilgili eğitim verildi.


Kursun ilk bölümünde temel eğitim derslerinde Prof. Dr. Erdal Zorba ve Taner Bozkuş kursiyerlere temel spor eğitim dersleri verirken, ikinci bölümde ise Cevdet Duran ve İ. Hakkı Yılmaz uygulama derslerini verdiler. 


Yalova'da Kursunda Uygulama


Kurs esnasında İ. Hakkı Yılmaz ve Nihat Yılmaz, Şişli Belediyesi'nce 300 öğrenci için Yalova Elegance Otel'de yapılan gençlik kampını da ziyaret ederek Petank'la ilgili tanıtım yaptılar.  


 Elegance Otelde yapılan tanıtım


Kurs yöneticisi Mutlu Türkmen, Yalova'da ikinci kez Bocce antrenörlük kursu açıldığını belirterek, "Yerel yöneticilerin destekleri ve arkadaşlarımızın gayretli çalışması neticesinde Yalova Bocce'de yeni bir merkeze dönüşmüş durumda. Bu ilginin artarak devam etmesini bekliyoruz" dedi.

680756 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği